Najnowsze artykuły

Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Producenci drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Na naszym rynku funkcjonuje bardzo dużo firm zajmujących się produkcją różnego rodzaju drzwi. Dzięki temu mamy wyjątkowo bogatą ofertę i każdy może znaleźć te wymarzone drzwi do domu, do mieszkania, do sypialni, jadalni czy na strych. Przyjrzymy się kilku najprężniej działającym producentom. Skąd i od kiedy pojawili się na polskim rynku oraz temu, czym zapewnili sobie zaufanie klientów. Prezentujemy ich w kolejności alfabetycznej.

Spółka DOOR – POL

Jest firmą prężnie działająca na tym rynku. Zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych o dość określonej stylistyce i kolorystyce. Wyspecjalizowała się w realizacji drzwi do mieszkań, biur, instytucji i innych lokali użyteczności publicznej. Ich produkty charakteryzują się atrakcyjnym i uniwersalnym wzornictwem, szerokim wachlarzem kolorów, a także krótkimi terminami realizacji zleceń. Drzwi wychodzące z tej firmy mają wysoką jakość i elegancję. Cieszą się uznaniem klientów.

INVADO Sp. z o.o.

Prężnie rozwijający się producent między innymi stolarki drzwiowej. Na rynku działa od dwudziestu lat i zdobył sobie na nim pewne miejsce. Szczyci się unikalnymi cechami swoich produktów miedzy innymi opatentowaną technologią, którą jest innowacyjna metoda okleinowa drzwi polegająca na łączeniu okleiny poza krawędzi przylgi. Ta technologia ma duży wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz długą trwałość produktów. Dzięki niej drzwi firmy INVADO jako jedyne na naszym rynku mają zaokrąglone krawędzie, co znacznie poprawia bezpieczeństwo rąk użytkowników.

Firma posiada certyfikaty wysokiej jakości, a także takie, które świadczą o respektowaniu praw środowiska naturalnego oraz interesów lokalnych społeczności.

POL-SKONE Sp. z o.o.

Firma powstała 1990 roku i przez tyle lat swojej działalności zdobyła wysoką pozycję na rynku stolarki budowlanej. Swoje produkty wykonuje z wysokiego gatunku drewna z polskich lasów. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości drzwi wewnętrzne malowane, okleinowe, laminowane i fornirowane, drzwi techniczne dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe i drzwi zewnętrzne.

Za wysoką jakość swoich wyrobów zyskała nie tylko duże zaufanie i uznanie klientów, ale certyfikaty i cenne nagrody.

Porta Drzwi

Jest bardzo znaną i bardzo prężnie rozwijającą się firmą z tej branży w Polsce. W jej założeniach nie było tylko produkowanie wysokiej jakości drzwi, ale za cel wyznaczyła sobie kształtowanie w Polakach nowych upodobań estetycznych, jeśli chodzi o umiejętny dobór nowoczesnych rozwiązań i aranżacji.

Walorów drzwi produkowanych przez Porta Drzwi nie sposób podważyć. Charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym i różnorodnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką. W ich ofercie znajdziemy drzwi we wszystkich używanych w budownictwie rozmiarach.

Firma Porta wprowadziła na nasz rynek ważne nowatorskie rozwiązania. Należy do nich między innymi regulowana ościeżnica „Porta-System” opasująca mur. Jest również pierwszym na polskim rynku producentem kompletnych systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej spełniające istotne wymogi budowlane takie, jak norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej.

Stolbud Włoszczowa S.A.

Bardzo znana i cenione marka w Polsce i za granicą. Działa na rynku od ponad 40 lat. Produkuje okna i drzwi. Stawia na zaawansowaną technologię produkcji, drewno z własnego tartaku, wysoką jakość, szeroki wachlarz kolorów, wzorów i kształtów. Drzwi ze Stolbudu doskonale wkomponowują się a różne aranżacje wnętrz. Zapewniają trwałość, bezpieczeństwo, skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz wysokie walory estetyczne.

O jakości produktów tej firmy świadczą jej liczne certyfikaty i duże zainteresowanie klientów, jakim cieszy się nieustannie od wielu lat.

Wiele innych

Producentów drzwi, firm większych i mniejszych, jest naprawdę wiele. Wyżej znalazły się przykłady tych najpopularniejszych, co nie oznacza, że inne nie produkują równie wysokiej jakości drzwi.

Zobacz także:

Wewnętrzne drzwi drewniane

Kupujemy drzwi wejściowe

Najlepsze drzwi na taras, patio i balkon

Drzwi do kuchni

Drzwi techniczne – do hal, magazynów, wind, garaży, piwnic i kotłowni

Renowacja, odnawianie i malowanie drzwi

Wybieramy ościeżnicę – futrynę

Zostaw komentarz